32 782 39 90

Życzenia Noworocznie Prezesa Zarządu

Szanowni Państwo * Dłużnicy, Klienci, Inwestorzy, Obligatariusze, Akcjonariusze i Kontrahenci    –

    –    rok 2020 za nami. Rok dziwny, pełen wielu trudnych chwil, ale na pewno był to rok, który nauczył nas bardzo wiele nowego, bo dostarczył nam bardzo wielu nowych doświadczeń i z pewnością dla wielu z nas przewartościował priorytety. Najważniejsze jednak, że był to również rok pełen nadziei na lepsze jutro, dlatego dzięki Wszystkich Państwa wyrozumiałości, wspólnym wysiłkom, uporowi i dbałości o detale przeszliśmy przez ten rok i z energią wchodzimy w kolejny.

Życzę Państwu, aby ten Nowy Rok przyniósł Państwu i Państwa najbliższym spełnienie marzeń, umożliwił realizację założonych planów (zarówno tych osobistych jak i zawodowych), dużo wytrwałości, spokoju ale przede wszystkim dał mnóstwo szczęścia i zdrowia.

Krótko mówiąc, życzę Wszystkim – NAJLEPSZEGO 2021 ROKU!!!


Michał Konieczny
Prezes Zarządu

Dla klientów

Skutecznie i szybko odzyskamy Państwa pieniądze! Jesteśmy profesjonalną Firmą Windykacyjną z dużym doświadczeniem i wysoką skutecznością w branży obrotu wierzytelnościami. Prowadzimy działalność na terenie wszystkich województw RP. Skontaktuj się po indywidualną ofertę dla Twojego przedsiębiorstwa.

Jesteśmy bardzo

mili, uprzejmi

i otwarci :)

SKORzystaj z naszego czatu
Zaufali nam