32 782 39 90

Faktoring dla firm

STATIMA S.A. oferuje faktoring dla firm, czyli opłacalne i szybkie finansowanie obrotów przedsiębiorstwa, w postaci odkupu faktur z terminem płatności wystawionych przez Państwa firmę dla Waszych kontrahentów. Faktoring opiera się na przelewie (cesji) należności unormowanej w Kodeksie Cywilnym.

STATIMA S.A. kupuje należności powstałe w wyniku dostawy towarów i usług z odroczonym terminem zapłaty do wcześniej uzgodnionych odbiorców (krajowych lub zagranicznych). W celu przystąpienia do usługi faktoringu wymagane jest podpisanie umowy faktoringu z Państwa Firmą. W myśl umowy wtedy STATIMA S.A. ma obowiązek odkupić Państwa należności powstałe po zrealizowaniu dostawy towaru lub wykonaniu usługi, przez co uzyskujecie Państwo gotówkę nawet w ciągu 24 godzin od wystawienia faktury.

Nasza oferta zawiera zestaw korzyści ułatwiających prowadzić przedsiębiorstwo w realiach obecnej gospodarki:
>  niezwłoczny wpływ gotówki za wystawioną fakturę bez względu na termin płatności
>  podniesienie konkurencyjności firmy poprzez wydłużenie terminów płatności Klientom
>  podniesienie poziomu sprzedaży bez ryzyka niewypłacalności Klientów
>  lepsze możliwości zakupowe firmy i możliwość uzyskania dodatkowych rabatów u swoich dostawców dzięki dysponowaniu większymi środkami obrotowymi.

Realizujemy różne formy faktoringu, dopasowując je każdorazowo do indywidualnej sytuacji Firmy. STATIMA S.A. gwarantuje, iż każdy Klient jest traktowany indywidualnie, a oferowane produkty stanowią propozycję zawierającą szanse rozwoju jego Firmy. Profesjonalizm stosowany w praktyce i przejrzyste zasady dają podstawy do wzajemnego zaufania i budują trwałe partnerstwo. Opinię tę potwierdzają liczne referencje wystawione przez naszych zadowolonych Klientów.

Nasze procedury oparte są o jasne ułatwiające współpracę standardy:
– minimum formalności
– unikanie skomplikowanych procedur bankowych
– faktoring nawet od jednej faktury
– natychmiastowa wypłata należności
– stała opieka indywidualnego doradcy.

Oferujemy bezpłatne doradztwo w zakresie wyboru najlepszej usługi faktoringowej dla Państwa firmy oraz przygotowanie niezobowiązującej oferty. Proszę skorzystać z formularza KONTAKT i pozostawić nam kontakt do siebie – oddzwonimy aby omówić możliwości dla Państwa.

 

 

Dla klientów

Skutecznie i szybko odzyskamy Państwa pieniądze! Jesteśmy profesjonalną Firmą Windykacyjną z dużym doświadczeniem i wysoką skutecznością w branży obrotu wierzytelnościami. Prowadzimy działalność na terenie wszystkich województw RP. Skontaktuj się po indywidualną ofertę dla Twojego przedsiębiorstwa.

Jesteśmy bardzo

mili, uprzejmi

i otwarci :)

SKORzystaj z naszego czatu
Zaufali nam