32 782 39 90

Dla dłużnika

Szanujemy każdą osobę, w tym dłużników Klientów, których reprezentujemy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i szukamy najlepszego rozwiązania problemów. Dzięki temu każdy dłużnik ma możliwość spłaty zadłużenia na satysfakcjonujących obie strony warunkach.

Otrzymałeś/aś wezwanie do zapłaty?

Skontaktuj się z nami – KONTAKT.

Każdego dnia tracisz, bo rosną odsetki więc w Twoim interesie jest aby zamknąć temat jak najszybciej. Zaproponuj własny plan spłaty Twojego zadłużenia, a my pomożemy Ci wyjść z kłopotów.

Rozwiązując problem z zadłużeniem wszyscy macie Państwo szansę na poprawę swojej wiarygodności i stabilności finansowej, a także oddalacie prawdopodobieństwo wpisu do Krajowego Rejestru Długów – Biura Informacji Gospodarczej (BIG).

Jeśli nie spłacasz długu…
Dobrze wiedzieć, że informacja gospodarcza o Twoich długach będzie przechowywana w Krajowym Rejestrze Długów aż przez 10 lat, a odczuwalną konsekwencją dla Ciebie zapewne będzie:
– utrata zdolności kredytowej co powoduje odmowę udzielenia kredytu w banku a nawet pożyczek chwilówek;
– brak możliwości korzystania z zakupów ratalnych;
– odmowa sprzedaży abonamentu na telefon komórkowy, stacjonarny i internet;

Pilnie podejmij kontakt!

Kontakt z nami to szansa przyjęcia przez strony najlepszego rozwiązania. Staraj się skomunikować z nami wszelkimi możliwymi sposobami (telefon, internet, poczta). Pamiętaj, wyrażając wolę współpracy, podejmowane przez nas działania dają możliwość polubownego załatwienia sprawy znajdując rozwiązania korzystne zarówno dla Twojego wierzyciela jak i dla Ciebie.

Pamiętaj, koszty mogą wzrosnąć!

Statima  S.A. w swoich działaniach stosuje wszystkie prawnie uregulowane sposoby windykacji należności a także podejmuje wszelkie możliwe działania proceduralne, zmierzające do odzyskania wymagalnych należności wraz z odsetkami oraz wszystkimi kosztami dochodzenia.

W przypadku braku spłaty w określonym terminie, dłużnik zostanie obciążony kosztami windykacji, kosztami sądowymi, zastępstwa procesowego i kosztami egzekucyjnymi, co w sumie może znacząco przyczynić się do jeszcze większego pogorszenia sytuacji finansowej.

 

Dla klientów

Skutecznie i szybko odzyskamy Państwa pieniądze! Jesteśmy profesjonalną Firmą Windykacyjną z dużym doświadczeniem i wysoką skutecznością w branży obrotu wierzytelnościami. Prowadzimy działalność na terenie wszystkich województw RP. Skontaktuj się po indywidualną ofertę dla Twojego przedsiębiorstwa.

Jesteśmy bardzo

mili, uprzejmi

i otwarci :)

SKORzystaj z naszego czatu
Zaufali nam