32 782 39 90

Witamy w Statima S.A.

Jesteśmy Organizacją działającą w formie spółki akcyjnej z wyłącznie polskim kapitałem.

Od 12 lat zajmujemy się podnoszeniem świadomości społecznej w przedmiocie poszanowania wspólnego dobra jako firma windykacyjna poruszająca się w segmencie należności o niskich nominałach w stosunku do konsumentów (B2C). We wszystkich naszych działaniach zawsze i wszędzie kierujemy się dobrem naszego Klienta. Działamy w oparciu o udzielone pełnomocnictwa, jak również wykupując pakiety wierzytelności, działamy odzyskując je na własny rachunek. Wiemy, że nasz Dłużnik to przede wszystkim Człowiek, ale także Pasażer, Czytelnik, Mieszkaniec, Klient i Wyborca. Jesteśmy liderem Rynku należności komunikacyjnych i kolejowych, nasz core business to windykacja masowa należności o niskich nominałach, bo mamy ku temu warsztat, siły środki i szereg doświadczeń nabytych przez lata naszej działalności na krajowym rynku windykacji. Nasze kompetencje i profesjonalizm jest dobrze znany Dłużnikom oraz naszym Klientom, co potwierdzają wystawione nam liczne listy referencyjne.

Wykres WIG20


Aktualności


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/statima/domains/statima.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-rss-multi-importer/wp-rss-multi-importer.php on line 249

Dla klientów

Skutecznie i szybko odzyskamy Państwa pieniądze! Jesteśmy profesjonalną Firmą Windykacyjną z dużym doświadczeniem i wysoką skutecznością w branży obrotu wierzytelnościami. Prowadzimy działalność na terenie wszystkich województw RP. Skontaktuj się po indywidualną ofertę dla Twojego przedsiębiorstwa.

Jesteśmy bardzo

mili, uprzejmi

i otwarci :)

SKORzystaj z naszego czatu
Zaufali nam