32 782 39 90

Dla klienta

Skutecznie i szybko odzyskamy dla Państwa pieniądze!

Jesteśmy profesjonalną Organizacją z dużym doświadczeniem i wysoką skutecznością w branży obrotu wierzytelnościami. Prowadzimy działalność na terenie wszystkich województw RP.

Zajmujemy się windykacją instytucjonalną i biznesową, czyli odzyskiwaniem należności powstałych w wyniku obrotu gospodarczego między firmami. Prowadzimy na szeroką skalę skup długów, wierzytelności oraz faktoring dla firm. W ramach wywiadu gospodarczego ustalamy kondycję i status kontrahentów.

Prowadzimy profesjonalną windykację należności masowych wynikających z opłat, kar i mandatów. W szczególności zajmujemy się zakupem znaczących pakietów wierzytelności masowych (faktury VAT, noty obciążeniowe, ubezpieczenia komunikacyjne AC/OC/NW, „mandaty” za jazdę bez ważnego biletu środkami komunikacji miejskiej i kolejowej) i odzyskiwaniem ich na własny rachunek.

Bez względu na to jakie wierzytelności macie Państwo do odzyskania – prosimy o KONTAKT. Prowadzimy skup wierzytelności oraz zajmujemy się windykacją należności z nieuregulowanych faktur i weksli z bieżącej działalności gospodarczej, sądowych nakazów zapłaty, należności wynikających z umów, zarówno w ramach roszczeń prywatnych, jak i firmowych.

Proszę o kontakt telefoniczny lub uzupełnienie formularza KONTAKT w celu niezobowiązującej rozmowy na temat możliwości odzyskania Państwa należności, odkupu lub windykacji.
 
 
 
 
 

Dla klientów

Skutecznie i szybko odzyskamy Państwa pieniądze! Jesteśmy profesjonalną Firmą Windykacyjną z dużym doświadczeniem i wysoką skutecznością w branży obrotu wierzytelnościami. Prowadzimy działalność na terenie wszystkich województw RP. Skontaktuj się po indywidualną ofertę dla Twojego przedsiębiorstwa.

Masz pytania?

Prosimy o kontakt 24h

+48 605 880 605 SKORzystaj z naszego czatu
Zaufali nam